رضا ایمانی

درباره ریاست شرکت

رضا ایمانی، کارافرین حوزه سلامت و فعال صنفی پرستاری و موسس شرکت سلامت زندگی ایمان، ساکن تهران (متولد ۲۴ مرداد ۱۳۷۶ شهرستان اسفراین خراسان شمالی) می باشد.

وی پس از پایان دوره تحصیلی کارشناسی پرستاری در سال 98 به تهران مهاجرت کرد و در ابتدا در بیمارستان پارسیان تهران مشغول به فعالیت گردید، پس از آن و در اوج کوران ویروس منحوس کرونا به خواست خود به بیمارستان شهید مدرس سعادت آباد تهران رفته و به خواست خود در بخش آی سی یو کرونا مشغول به خدمت رسانی گردید.

تحصیلات و فعالیت ها

وی در رشته کارشناسی پرستاری در دانشکده علوم پزشکی اسفراین تحصیل نموده است. فعالیت های پژوهشی بسیار زیادی در مدت زمان تحصیل و پس از آن داشته و چندین مقاله با همکاری اساتید داتشگاه به رشته تحریر درآوردند.

با توجه به علاقه وی به خدمت رسانی به جامعه از ابتدا رشته تحصیلی پرستاری را انتحاب نموده و در بیمارستان های پارسیان، شهید مدرس، بیمارستان شهید طالقانی و بیمارستان قوه قضاییه به خصوص در اوج بیماری کرونا خدمت رسانی کرده است. 

وی سابقه خدمت به عنوان سرپرستار و سوپروایزر در بیمارستان اعصاب و روان نیایش که مربوط به جانبازان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس است را در کارنامه دارد.

با توجه به روحیه وی و نیاز جامعه به خصوص جامعه درمانی کشور در حوزه معیشتی از سال 1400 اقدام به تاسیس شرکت خود تحت عنوان سلامت زندگی ایمان کرده و قدم در حوزه کارآفرینی نهاد. 

او در شرکت خود در 5 حوزه درمان، آموزش، فروش، لایت تراپی و توریسم سلامت خدمت رسانی می نماید و در حال حاظر بیش از 100 نفر در مجموعه مشغول به فعالیت می باشند و روز به روز تیم سلامت زندگی در حال گسترش می باشد.

رضا ایمانی

ریاست شرکت سلامت زندگی ایمان

ارتباط مستقیم با ریاست شرکت

ارتباط مستقیم با ریاست شرکت